Opravné sady na palivové vedení

Nabízíme kusovou a malosériovou výrobu atypů a úpravu spon na přání zákazníka. Vyrábíme spony na spirálové hadice, spony s rychloupínacím uzávěrem a trubkové příchytky s gumovým profilem i bez. Umíme řešit i vysoce specifické typy spojů či úchytů. Vše v materiálovém provedení z pozinkované oceli či nerezu 1.4301 nebo dle požadavku zákazníka.

Dodejte nám výkres, skicu, či obrázek, případně popis dané aplikace včetně rozměrové dokumentace a do 2 až 10 dnů, po vzájemném odsouhlasení podoby produktu, můžete očekávat dodávku zboží. Veškeré detaily včetně ceny Vám sdělí naše obchodní oddělení.

NÁVODY K OPRAVÁM POMOCÍ BOXŮ

  • oprava poškozeného palivového vedení v několika bodech
  • krok po kroku
  • šíře pásky dle přání zákazníka (9 až 30 mm)
  • dodatečné vybavení gumovým profilem pro tlumení nárázů a těsnější spojení (u SVS a příchytek)
  • zaoblené hrany minimalizující poškození hadice
  • přesné a funkční provedení
  • možná i atypická řešení spojů

MATPROBOXY

PS3 BOX

PS3 BOX

Sada originálních rychlospojek Norma pro chladící a topící soustavu osobních a užitkových vozidel.

Sada rychlospojek Norma s označení PS3 dle automobilové normy VDA standart pro chladící a topné soustavy OEM výrobců, kteří se používají od roku 1995 (WV group, Daimler, BMW, částečně Toyota a jiné značky)

Cenově velmi výhodná oprava v porovnání s cenou originálního dílu .

NQSBOX

NQS BOX

Tento box obsahuje nejběžnější palivové rychlospojky a mosazné vsuvky do PA trubek na opravu palivového vedení. Je primárně určen k opravám na palivových systémech.

Box obsahuje 3 rozměry rychlospojek v rovném a úhlovém provedení, které můžeme najít na 90% všech světových značek vozů.

Box také obsahuje mosazné vsuvky do PA trubek, které se používají pro zpevnění při spojení PA trubky s klasickou palivovou gumovou hadicí. Doporučujeme poté zajistit sponou Cobra. Mosazné vsuvky se dodávají ve 4 rozměrech pro nejběžnější rozměry PA trubek, se kterými se setkáváme u všech značek.

Cenově velmi výhodná oprava v porovnání s cenou originálního dílu .l

COBRABOX.png

COBRA BOX

Tento box obsahuje 12 nejpoužívanějších rozměrů bezšroubých jednodílných hadicových spon Cobra, dohromady 150 ks. Jejich malá celková výška umožnuje přesnou aplikaci i do stísněných prostorů. Mají rychlou a snadnou instalaci i následnou demontáž pomocí speciálních Cobra kleští(nejsou součástí). Hadicové spony Cobra jsou z nerezové oceli.

PLASTBOX.png

PLAST BOX

Tento box obsahuje nejpoužívanější plastové spojky, celkem 115 kusů, které jsou vyrobeny z POM (polyacetalový kopolymer) a mají provozní teplotu od -40°C až do 80°C (krátkodobě po dobu 1 h až do 110°C). Box obsahuje malé průměry 3, 4 , 5, 6, 8, 10mm. Například průměry 3 a 4mm jsou vhodné na propojení rozvodů na ostřikovače a velikosti 5, 6, 8 a 10 jsou široce používané v palivových systémech, vedení vzduchu, oleje či chladící kapaliny.

SPRINGBOX.png

SPRING BOX

Tento box obsahuje hadicové spony FBS z pérové oceli. Jsou perfektním řešením pro systémy spojení hadic nasazených na nátrubcích, které jsou vystavené velkým výkyvům teplot jako třeba chladící a palivová soustava, či na hadicích, které mají tendenci ztrácet svoji pružnost. Nainstalované spony zajištují dlouhodobě automatické dotahování spoje, jak při nízkých, tak vysokých teplotách. Box obsahuje 13 frekventovaných průměrů hadicových spon, dohromady 115 kusů.

Výrobu pro vás zajišťuje

Jan Šimral

Jan Šimral

obchodně-technický zástupce

+420 606 086 298